ECK-AHD471KB
PanasonicPanasonic
ECK-AHD471KB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECK-AHD471KB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 470PF 2KV Y5P RADIAL
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje ECK-AHD471KB
Part Number ECK-AHD471KB Producent Panasonic
Opis CAP CER 470PF 2KV Y5P RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4657 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 2000V (2kV) Tolerancja ±10%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy Y5P (B)
Rozmiar / Wymiar 0.354" Dia (9.00mm) Seria HD
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy ECKAHD471KB
P12179
temperatura robocza -25°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) cechy High Voltage
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Pojemność 470pF Aplikacje General Purpose