ECJ-2VC1H560J
PanasonicPanasonic
ECJ-2VC1H560J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECJ-2VC1H560J
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0805
  • Wiadomość
Specyfikacje ECJ-2VC1H560J
Part Number ECJ-2VC1H560J Producent Panasonic
Opis CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.028" (0.70mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria ECJ
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy PCC560CG
PCC560CGCT
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 56pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Pojemność 56pF Aplikacje General Purpose