ECJ-2VB2A682K
PanasonicPanasonic
ECJ-2VB2A682K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECJ-2VB2A682K
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 6800PF 100V X7R 0805
  • Wiadomość
Specyfikacje ECJ-2VB2A682K
Part Number ECJ-2VB2A682K Producent Panasonic
Opis CAP CER 6800PF 100V X7R 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.037" (0.95mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria ECJ
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy ECJ2VB2A682K
PCC1990TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Pojemność 6800pF Aplikacje General Purpose