ECJ-1VC2A680J
PanasonicPanasonic
ECJ-1VC2A680J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECJ-1VC2A680J
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0603
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECJ-1VC2A680J
Part Number ECJ-1VC2A680J Producent Panasonic
Opis CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria ECJ
oceny - Opakowania Original-Reel®
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy PCC1946DKR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Pojemność 68pF Aplikacje General Purpose