ECJ-1VC1H080D
PanasonicPanasonic
ECJ-1VC1H080D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECJ-1VC1H080D
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 8PF 50V C0G/NP0 0603
  • Wiadomość
Specyfikacje ECJ-1VC1H080D
Part Number ECJ-1VC1H080D Producent Panasonic
Opis CAP CER 8PF 50V C0G/NP0 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±0.5pF
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria ECJ