ECJ-0EB1C183K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EB1C183K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECJ-0EB1C183K
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 0.018UF 16V X7R 0402
  • Wiadomość
Specyfikacje ECJ-0EB1C183K
Part Number ECJ-0EB1C183K Producent Panasonic
Opis CAP CER 0.018UF 16V X7R 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.022" (0.55mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria ECJ
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy ECJ0EB1C183K
PCC2137TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.018µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Pojemność 0.018µF Aplikacje General Purpose