ECH-U1H683GC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1H683GC9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-U1H683GC9
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 2% 50VDC 1913
Arkusze danych: ECH-U1H683GC9.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-U1H683GC9
Part Number ECH-U1H683GC9 Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.068UF 2% 50VDC 1913 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4625 pcs Arkusz danych ECH-U1H683GC9.pdf
Napięcie znamionowe - DC 50V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±2% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Seria ECH-U(C)
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1913 (4833 Metric) Inne nazwy ECHU1H683GC9
PCF1164TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.087" (2.20mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) Pojemność 0.068µF