ECH-U1C153GX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1C153GX5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-U1C153GX5
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.015UF 2% 16VDC 1206
Arkusze danych: ECH-U1C153GX5.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-U1C153GX5
Part Number ECH-U1C153GX5 Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.015UF 2% 16VDC 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 565202 pcs Arkusz danych ECH-U1C153GX5.pdf
Napięcie znamionowe - DC 16V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±2% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria ECH-U(X)
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy ECHU1C153GX5
PCF1179TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.043" (1.10mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.015µF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
Pojemność 0.015µF Aplikacje General Purpose