ECH-U1C102JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1C102JX5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-U1C102JX5
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 1000PF 5% 16VDC 0603
Arkusze danych: ECH-U1C102JX5.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-U1C102JX5
Part Number ECH-U1C102JX5 Producent Panasonic
Opis CAP FILM 1000PF 5% 16VDC 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 817870 pcs Arkusz danych ECH-U1C102JX5.pdf
Napięcie znamionowe - DC 16V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Seria ECH-U(X)
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy ECHU1C102JX5
PCF1471TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.033" (0.85mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked szczegółowy opis 1000pF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0603 (1608 Metric)
Pojemność 1000pF Aplikacje General Purpose