ECH-U1473JC9
PanasonicPanasonic
ECH-U1473JC9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-U1473JC9
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC 2416
Arkusze danych: ECH-U1473JC9.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-U1473JC9
Part Number ECH-U1473JC9 Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC 2416 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 107604 pcs Arkusz danych ECH-U1473JC9.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Seria ECH-U(C)
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 2416 (6041 Metric) Inne nazwy PCF1485CT
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.102" (2.60mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric)
Pojemność 0.047µF Aplikacje General Purpose