ECH-U01822JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U01822JX5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-U01822JX5
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 8200PF 5% 10VDC 0805
Arkusze danych: ECH-U01822JX5.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-U01822JX5
Part Number ECH-U01822JX5 Producent Panasonic
Opis CAP FILM 8200PF 5% 10VDC 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 485746 pcs Arkusz danych ECH-U01822JX5.pdf
Napięcie znamionowe - DC 10V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria ECH-U(X)
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy ECHU01822JX5
PCF1516TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 8200pF Film Capacitor 10V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric) Pojemność 8200pF