ECH-A22405JX
PanasonicPanasonic
ECH-A22405JX Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-A22405JX
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 4UF 5% 220VAC RADIAL
Arkusze danych: ECH-A22405JX.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-A22405JX
Part Number ECH-A22405JX Producent Panasonic
Opis CAP FILM 4UF 5% 220VAC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3993 pcs Arkusz danych ECH-A22405JX.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 220V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.457" L x 0.630" W (37.00mm x 16.00mm) Seria ECHAX
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECHA22405JX
P10946
temperatura robocza -25°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.280" (32.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.083" (27.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene, Metallized
szczegółowy opis 4µF Film Capacitor 220V Polyester, Polyethylene, Metallized Radial Pojemność 4µF