ECE-P2GA222HA
PanasonicPanasonic
ECE-P2GA222HA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECE-P2GA222HA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: ECE-P2GA222HA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECE-P2GA222HA
Part Number ECE-P2GA222HA Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5886 pcs Arkusz danych ECE-P2GA222HA.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.969" Dia (50.00mm)
Seria T-HA Ripple Current @ Low Frequency 6.55A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.17A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Inne nazwy ECEP2GA222HA
P13225
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.984" (25.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 3.622" (92.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 82 mOhm
szczegółowy opis 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 82 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 2200µF