ECE-A1HKA100
PanasonicPanasonic
ECE-A1HKA100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECE-A1HKA100
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: ECE-A1HKA100.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECE-A1HKA100
Part Number ECE-A1HKA100 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1403878 pcs Arkusz danych ECE-A1HKA100.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria KA Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 59.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECE-A1HK100
ECEA1HK100
ECEA1HKA100
P828
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 10µF Aplikacje General Purpose