ECA-2CM220B
PanasonicPanasonic
ECA-2CM220B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-2CM220B
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-2CM220B.pdf2.ECA-2CM220B.pdf3.ECA-2CM220B.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-2CM220B
Part Number ECA-2CM220B Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 406811 pcs Arkusz danych 1.ECA-2CM220B.pdf2.ECA-2CM220B.pdf3.ECA-2CM220B.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria M Ripple Current @ Low Frequency 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 297.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECA2CM220B
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose