ECA-2AMR47
PanasonicPanasonic
ECA-2AMR47 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-2AMR47
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-2AMR47.pdf2.ECA-2AMR47.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-2AMR47
Part Number ECA-2AMR47 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5745 pcs Arkusz danych 1.ECA-2AMR47.pdf2.ECA-2AMR47.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria M Ripple Current @ High Frequency 17mA @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy ECA2AMR47
P5199
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 0.47µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECA-2CHG010
ECA-2CHG010
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL
Na stanie: 837748 pcs
Pobieranie:
RFQ
ECA-2AMR47I
ECA-2AMR47I
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Na stanie: 3980 pcs
Pobieranie: ECA-2AMR47I.pdf
RFQ
ECA-2AM4R7I
ECA-2AM4R7I
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Pobieranie: ECA-2AM4R7I.pdf
ECA-2AMR47B
ECA-2AMR47B