ECA-2AHG102
PanasonicPanasonic
ECA-2AHG102 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-2AHG102
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: ECA-2AHG102.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-2AHG102
Part Number ECA-2AHG102 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81524 pcs Arkusz danych ECA-2AHG102.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria NHG Ripple Current @ Low Frequency 265mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.33A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECA2AHG102
P5851
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose