ECA-1VM332
PanasonicPanasonic
ECA-1VM332 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-1VM332
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-1VM332.pdf2.ECA-1VM332.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-1VM332
Part Number ECA-1VM332 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 95258 pcs Arkusz danych 1.ECA-1VM332.pdf2.ECA-1VM332.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria M Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.38A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECA1VM332
P5171
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose