ECA-1VM102B
PanasonicPanasonic
ECA-1VM102B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-1VM102B
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-1VM102B.pdf2.ECA-1VM102B.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-1VM102B
Part Number ECA-1VM102B Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 233786 pcs Arkusz danych 1.ECA-1VM102B.pdf2.ECA-1VM102B.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria M Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.53A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECA1VM102B
P10387TB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose