ECA-1VM100
PanasonicPanasonic
ECA-1VM100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-1VM100
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-1VM100.pdf2.ECA-1VM100.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-1VM100
Part Number ECA-1VM100 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1927478 pcs Arkusz danych 1.ECA-1VM100.pdf2.ECA-1VM100.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria M Ripple Current @ High Frequency 102mA @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy ECA1VM100
P5161
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 10µF