ECA-1EM682
PanasonicPanasonic
ECA-1EM682 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-1EM682
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-1EM682.pdf2.ECA-1EM682.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-1EM682
Part Number ECA-1EM682 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69242 pcs Arkusz danych 1.ECA-1EM682.pdf2.ECA-1EM682.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria M Ripple Current @ Low Frequency 1.75A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.975A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECA1EM682
P5160
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 6800µF Aplikacje General Purpose