ECA-1EM100
PanasonicPanasonic
ECA-1EM100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-1EM100
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-1EM100.pdf2.ECA-1EM100.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-1EM100
Part Number ECA-1EM100 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1872313 pcs Arkusz danych 1.ECA-1EM100.pdf2.ECA-1EM100.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria M Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy ECA1EM100
P5148
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 10µF