ECA-1CM221
PanasonicPanasonic
ECA-1CM221 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-1CM221
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-1CM221.pdf2.ECA-1CM221.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-1CM221
Part Number ECA-1CM221 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1300659 pcs Arkusz danych 1.ECA-1CM221.pdf2.ECA-1CM221.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria M Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 476mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECA1CM221
P5139
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.480" (12.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose