ECA-0JM472
PanasonicPanasonic
ECA-0JM472 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-0JM472
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: ECA-0JM472.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-0JM472
Part Number ECA-0JM472 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 273575 pcs Arkusz danych ECA-0JM472.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria M Ripple Current @ Low Frequency 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.989A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECA0JM472
P5118
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose