DZ2W20000L
PanasonicPanasonic
DZ2W20000L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DZ2W20000L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 20V 1W MINI2
Arkusze danych: DZ2W20000L.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DZ2W20000L
Part Number DZ2W20000L Producent Panasonic
Opis DIODE ZENER 20V 1W MINI2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 514324 pcs Arkusz danych DZ2W20000L.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 20V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.2V @ 200mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet Mini2-F3-B
Seria - Moc - Max 1W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SOD-123F
Inne nazwy DZ2W20000LTR temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 30 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 20V 1W ±5% Surface Mount Mini2-F3-B
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 14V Podstawowy numer części DZ2W20