DZ2S36000L
PanasonicPanasonic
DZ2S36000L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DZ2S36000L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 36V 150MW SSMINI2
Arkusze danych: DZ2S36000L.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DZ2S36000L
Part Number DZ2S36000L Producent Panasonic
Opis DIODE ZENER 36V 150MW SSMINI2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 507114 pcs Arkusz danych DZ2S36000L.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 36V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 10mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet SSMini2-F5-B
Seria - Moc - Max 150mW
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case SC-79, SOD-523
Inne nazwy DZ2S36000LCT temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 250 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 36V 150mW ±5% Surface Mount SSMini2-F5-B
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 50nA @ 27V Podstawowy numer części DZ2S36