DZ2J100M0L
PanasonicPanasonic
DZ2J100M0L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DZ2J100M0L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 10V 200MW SMINI2
Arkusze danych: DZ2J100M0L.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DZ2J100M0L
Part Number DZ2J100M0L Producent Panasonic
Opis DIODE ZENER 10V 200MW SMINI2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3653552 pcs Arkusz danych DZ2J100M0L.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 10V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 10mA
Tolerancja ±2.5% Dostawca urządzeń Pakiet SMini2-F5-B
Seria - Moc - Max 200mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SC-90, SOD-323F
Inne nazwy DZ2J100M0LTR temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 30 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 10V 200mW ±2.5% Surface Mount SMini2-F5-B
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 50nA @ 7V Podstawowy numer części DZ2J100