DZ2J027M0L
PanasonicPanasonic
DZ2J027M0L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DZ2J027M0L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 2.7V 200MW SMINI2
Arkusze danych: DZ2J027M0L.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DZ2J027M0L
Part Number DZ2J027M0L Producent Panasonic
Opis DIODE ZENER 2.7V 200MW SMINI2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1508549 pcs Arkusz danych DZ2J027M0L.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 2.7V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 10mA
Tolerancja ±2.5% Dostawca urządzeń Pakiet SMini2-F5-B
Seria - Moc - Max 200mW
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case SC-90, SOD-323F
Inne nazwy DZ2J027M0LCT temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 110 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 2.7V 200mW ±2.5% Surface Mount SMini2-F5-B
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 120µA @ 1V Podstawowy numer części DZ2J02V7
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DZ27T20
DZ27T20
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CARTRIDGE 20A 500VAC
Na stanie: 4013 pcs
Pobieranie: DZ27T20.pdf
RFQ
DZ27T6
DZ27T6
Opis: FUSE CARTRIDGE 6A 500VAC
Na stanie: 5347 pcs
Pobieranie: DZ27T6.pdf
RFQ
DZ27T4
DZ27T4
Opis: FUSE CARTRIDGE 4A 500VAC