DZ2410000L
PanasonicPanasonic
DZ2410000L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DZ2410000L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 10V 2W TMINIP2
Arkusze danych: DZ2410000L.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DZ2410000L
Part Number DZ2410000L Producent Panasonic
Opis DIODE ZENER 10V 2W TMINIP2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 201610 pcs Arkusz danych DZ2410000L.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 10V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.2V @ 200mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet TMiniP2-F2-B
Seria - Moc - Max 2W
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case SOD-128
Inne nazwy DZ2410000LCT temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 30 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 10V 2W ±5% Surface Mount TMiniP2-F2-B
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 7V Podstawowy numer części DZ24100