DSC2001Q0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC2001Q0L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS NPN 50V 0.1A MINI3-G3-B
Arkusze danych: DSC2001Q0L.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC2001Q0L
Part Number DSC2001Q0L Producent Panasonic
Opis TRANS NPN 50V 0.1A MINI3-G3-B Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1953906 pcs Arkusz danych DSC2001Q0L.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 50V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 300mV @ 10mA, 100mA
Typ tranzystora NPN Dostawca urządzeń Pakiet Mini3-G3-B
Seria - Moc - Max 200mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Inne nazwy DSC2001Q0LTR temperatura robocza 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Częstotliwość - Transition 150MHz szczegółowy opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 100mA 150MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 210 @ 2mA, 10V Obecny - Collector odcięcia (Max) 100µA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 100mA Podstawowy numer części DSC2001