DA2710100L
PanasonicPanasonic
DA2710100L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DA2710100L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE GP 80V 100MA SSSMINI2-F4-B
Arkusze danych: DA2710100L.pdf
10000 pcs
30000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DA2710100L
Part Number DA2710100L Producent Panasonic
Opis DIODE GP 80V 100MA SSSMINI2-F4-B Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2035118 pcs Arkusz danych DA2710100L.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.2V @ 100mA Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 80V
Dostawca urządzeń Pakiet SSSMini2-F4-B Prędkość Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 3ns
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Inne nazwy DA2710100LTR Temperatura pracy - złącze 150°C (Max)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diody Standard szczegółowy opis Diode Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount SSSMini2-F4-B
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100nA @ 75V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 100mA (DC)
Pojemność @ VR F 1.2pF @ 0V, 1MHz Podstawowy numer części DA27101