AXT100164
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AXT100164
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CONN SOCKET .35MM 100POS SMD
Arkusze danych: AXT100164.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AXT100164
Part Number AXT100164 Producent Panasonic
Opis CONN SOCKET .35MM 100POS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13629 pcs Arkusz danych AXT100164.pdf
Seria P35S Smoła 0.014" (0.35mm)
Opakowania Tape & Reel (TR) Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 100 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Kojarzonych Układanie Heights 1.5mm
Wysokość nad forum 0.057" (1.45mm) cechy Solder Retention
szczegółowy opis 100 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kontakt Wykończenie Grubość -