AXN1500115P
PanasonicPanasonic
AXN1500115P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AXN1500115P
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CONN HDR/SCKT .8MM 50POS SMD
Arkusze danych: 1.AXN1500115P.pdf2.AXN1500115P.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AXN1500115P
Part Number AXN1500115P Producent Panasonic
Opis CONN HDR/SCKT .8MM 50POS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4369 pcs Arkusz danych 1.AXN1500115P.pdf2.AXN1500115P.pdf
Seria P8 Smoła 0.031" (0.80mm)
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy 255-3014-2
AXN1500115P-ND
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 50
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Kojarzonych Układanie Heights 11.5mm Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość nad forum 0.329" (8.35mm) cechy Board Guide, Solder Retention
szczegółowy opis 50 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold Kontakt Wykończenie Grubość -