ARV22N12
PanasonicPanasonic
ARV22N12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ARV22N12
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RV COAX SW 18GHZ 12V
Arkusze danych: ARV22N12.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 102 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 102 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ARV22N12
Part Number ARV22N12 Producent Panasonic
Opis RV COAX SW 18GHZ 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 102 pcs Arkusz danych ARV22N12.pdf
Napięcie - Dostawa 12V topologia Reflective
Częstotliwość testowa 18GHz Dostawca urządzeń Pakiet Module
Seria - RF Type General Purpose
Opakowania Bulk Package / Case Module, Pin Contacts
P1dB - temperatura robocza -55°C ~ 85°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacja 40dB (min)
Insertion Loss 0.7dB (max) Impedancja 50 Ohm
IIP3 - Zakres częstotliwości DC ~ 18GHz
cechy - szczegółowy opis RF Switch IC General Purpose SPDT 18GHz 50 Ohm Module
Obwód SPDT
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ARV22A24
ARV22A24
Producenci: Panasonic
Opis: RV COAX SW 18GHZ 24V
Na stanie: 92 pcs
Pobieranie: ARV22A24.pdf
RFQ
ARV22N12Q
ARV22N12Q
Producenci: Panasonic
Opis: RV COAX SW 18GHZ 12V