ARN30A24X
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ARN30A24X
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY RF SPDT 24V
Arkusze danych: ARN30A24X.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ARN30A24X
Part Number ARN30A24X Producent Panasonic
Opis RELAY RF SPDT 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1425 pcs Arkusz danych ARN30A24X.pdf
Włącz napięcie (maks) 18 VDC Wyłącz napięcie (Min) 2.4 VDC
Termination Style Gull Wing przełączanie napięcia -
Seria ARN Czas Release 5ms
Opakowania Tape & Reel (TR) temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Czas zadziałania 5ms Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Sealed - Flux Protection
Materiał styków Gold Plating Formularz kontaktowy SPDT (1 Form C)
Napięcie cewki 24VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 1.8 kOhms cewka zasilania 320 mW
Aktualny Coil 13.3mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ARN30A4H
ARN30A4H
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY RF SPDT 4.5V
Na stanie: 1218 pcs
Pobieranie: ARN30A4H.pdf
RFQ
ARN30A24
ARN30A24
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY RF SPDT 24V