AN80L49RMS
PanasonicPanasonic
AN80L49RMS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AN80L49RMS
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu IC REG LINEAR 4.9V 150MA MINI5D
Arkusze danych: AN80L49RMS.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AN80L49RMS
Part Number AN80L49RMS Producent Panasonic
Opis IC REG LINEAR 4.9V 150MA MINI5D Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5336 pcs Arkusz danych AN80L49RMS.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 4.9V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 14.5V
Dostawca urządzeń Pakiet MINI-5D Seria -
Funkcje ochronne Over Current Opakowania Bulk
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -30°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.9V 150mA MINI-5D
Current - Spoczynkowy (Iq) 5mA Obecny - Wyjście 150mA