AN80L34RMSTX
PanasonicPanasonic
AN80L34RMSTX Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AN80L34RMSTX
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu IC REG LINEAR 3.4V 150MA MINI5D
Arkusze danych: AN80L34RMSTX.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AN80L34RMSTX
Part Number AN80L34RMSTX Producent Panasonic
Opis IC REG LINEAR 3.4V 150MA MINI5D Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5719 pcs Arkusz danych AN80L34RMSTX.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.4V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 14.5V
Dostawca urządzeń Pakiet MINI-5D Seria -
Funkcje ochronne Over Current Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 66dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy AN80L34RMSTXTR temperatura robocza -30°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.4V 150mA MINI-5D Current - Spoczynkowy (Iq) 5mA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable