AN80L18RMSTX
PanasonicPanasonic
AN80L18RMSTX Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AN80L18RMSTX
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu IC REG LINEAR 1.8V 150MA MINI5D
Arkusze danych: AN80L18RMSTX.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AN80L18RMSTX
Part Number AN80L18RMSTX Producent Panasonic
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA MINI5D Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4784 pcs Arkusz danych AN80L18RMSTX.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 14.5V
Dostawca urządzeń Pakiet MINI-5D Seria -
Funkcje ochronne Over Current Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy AN80L18RMSTXTR temperatura robocza -30°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA MINI-5D Current - Spoczynkowy (Iq) 5mA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części AN80L18
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
AN80L18RMS
AN80L18RMS
Producenci: Panasonic
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 150MA MINI5D