AN78L24M
PanasonicPanasonic
AN78L24M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AN78L24M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu IC REG LINEAR 24V 100MA 3HSIP
Arkusze danych: AN78L24M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AN78L24M
Part Number AN78L24M Producent Panasonic
Opis IC REG LINEAR 24V 100MA 3HSIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4721 pcs Arkusz danych AN78L24M.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 24V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 40V
Dostawca urządzeń Pakiet 3-HSIP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Bulk
Package / Case TO-243AA PSRR 44dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza 0°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA 3-HSIP
Current - Spoczynkowy (Iq) 3.5mA Obecny - Wyjście 100mA
Funkcje sterowania - Podstawowy numer części AN78L24
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
AN78M05NSPE1
AN78M05NSPE1
Producenci: Panasonic
Opis: IC REG LINEAR 5V 500MA SP3SUA
Na stanie: 6025 pcs
Pobieranie: AN78M05NSPE1.pdf
RFQ
AN78L18ME1
AN78L18ME1
Producenci: Panasonic
Opis: IC REG LINEAR 18V 100MA 3HSIP
Na stanie: 5765 pcs
Pobieranie: AN78L18ME1.pdf
RFQ
AN78L24
AN78L24
Opis: IC REG LINEAR 24V 100MA 3SSIP