ALZ52F48TW
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALZ52F48TW
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu ALZ RELAY 1 FORM A 48V
Arkusze danych: ALZ52F48TW.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALZ52F48TW
Part Number ALZ52F48TW Producent Panasonic
Opis ALZ RELAY 1 FORM A 48V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27173 pcs Arkusz danych ALZ52F48TW.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Relay Coil
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ALZ52F24T
ALZ52F24T
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Na stanie: 56473 pcs
Pobieranie: ALZ52F24T.pdf
RFQ
ALZ52F48
ALZ52F48
Producenci: Panasonic
Opis: ALZ RELAY 1 FORM A 48V