ALZ52B24T
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALZ52B24T
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu ALZ RELAY 1 FORM A 24V
Arkusze danych: ALZ52B24T.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALZ52B24T
Part Number ALZ52B24T Producent Panasonic
Opis ALZ RELAY 1 FORM A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28499 pcs Arkusz danych ALZ52B24T.pdf
Seria * Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Relay Coil
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ALZ52B18TW
ALZ52B18TW
Producenci: Panasonic
Opis: ALZ RELAY 1 FORM A 18V
Na stanie: 41876 pcs
Pobieranie: ALZ52B18TW.pdf
RFQ
ALZ52B18T
ALZ52B18T
Producenci: Panasonic
Opis: ALZ RELAY 1 FORM A 18V
Na stanie: 28991 pcs
Pobieranie: ALZ52B18T.pdf
RFQ
ALZ52B24
ALZ52B24
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V