ALZ51F12T
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALZ51F12T
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Arkusze danych: ALZ51F12T.pdf
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALZ51F12T
Part Number ALZ51F12T Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62099 pcs Arkusz danych ALZ51F12T.pdf
Włącz napięcie (maks) 8.4 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.2 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 440VAC - Max
Seria ALZ Czas Release 5ms
Relay Type General Purpose Opakowania Tube
Inne nazwy 255-5930
ALZ51F12T-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Czas zadziałania 15ms Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
szczegółowy opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Kontakt Ocena (prąd stały) 16A
Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO) Formularz kontaktowy SPST-NO (1 Form A)
Napięcie cewki 12VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 360 Ohms cewka zasilania 400 mW
Aktualny Coil 33.3mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ALZ51F09W
ALZ51F09W
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 9V
Na stanie: 38990 pcs
Pobieranie: ALZ51F09W.pdf
RFQ
ALZ51F18T
ALZ51F18T
Producenci: Panasonic
Opis: ALZ RELAY 1 FORM A 18V
Na stanie: 34257 pcs
Pobieranie: ALZ51F18T.pdf
RFQ
ALZ51F12TW
ALZ51F12TW
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V