ALZ51B12W
PanasonicPanasonic
ALZ51B12W Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALZ51B12W
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Arkusze danych: ALZ51B12W.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALZ51B12W
Part Number ALZ51B12W Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55483 pcs Arkusz danych ALZ51B12W.pdf
Włącz napięcie (maks) 8.4 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.2 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 440VAC - Max
Seria ALZ Czas Release 5ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Czas zadziałania 15ms
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection szczegółowy opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 16A Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formularz kontaktowy SPST-NO (1 Form A) Napięcie cewki 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 360 Ohms
cewka zasilania 400 mW Aktualny Coil 33.3mA