ALZ22F12
PanasonicPanasonic
ALZ22F12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALZ22F12
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Arkusze danych: ALZ22F12.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ALZ22F12
Part Number ALZ22F12 Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5674 pcs Arkusz danych ALZ22F12.pdf
Włącz napięcie (maks) 8.4 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.2 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 440VAC - Max
Seria ALZ Czas Release 5ms
Relay Type General Purpose Opakowania Tube
Inne nazwy 255-2100-5
ALZ22F12-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Czas zadziałania 15ms Rodzaj mocowania Through Hole
cechy Insulation - Class F, Sealed - Fully szczegółowy opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 16A Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formularz kontaktowy SPST-NO (1 Form A) Napięcie cewki 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 360 Ohms
cewka zasilania 400 mW Aktualny Coil 33.3mA