ALZ11F24W
PanasonicPanasonic
ALZ11F24W Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALZ11F24W
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Arkusze danych: ALZ11F24W.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALZ11F24W
Part Number ALZ11F24W Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 49402 pcs Arkusz danych ALZ11F24W.pdf
Włącz napięcie (maks) 16.8 VDC Wyłącz napięcie (Min) 2.4 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 440VAC - Max
Seria ALZ Czas Release 5ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Czas zadziałania 15ms
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection szczegółowy opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 16A Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formularz kontaktowy SPDT (1 Form C) Napięcie cewki 24VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 1.44 kOhms
cewka zasilania 400 mW Aktualny Coil 16.7mA