ALZ11B18W
PanasonicPanasonic
ALZ11B18W Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALZ11B18W
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 18V
Arkusze danych: ALZ11B18W.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALZ11B18W
Part Number ALZ11B18W Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 18V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 44928 pcs Arkusz danych ALZ11B18W.pdf
Włącz napięcie (maks) 12.6 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.8 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 440VAC - Max
Seria ALZ Czas Release 5ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Czas zadziałania 15ms
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection szczegółowy opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 18VDC Coil Through Hole
Kontakt Ocena (prąd stały) 16A Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formularz kontaktowy SPDT (1 Form C) Napięcie cewki 18VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 810 Ohms
cewka zasilania 400 mW Aktualny Coil 22.2mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ALZ11B09
ALZ11B09
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 9V
Na stanie: 61561 pcs
Pobieranie: ALZ11B09.pdf
RFQ
ALZ11B12
ALZ11B12
Producenci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Na stanie: 52379 pcs
Pobieranie: ALZ11B12.pdf
RFQ
ALZ11B18
ALZ11B18
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 18V