ALA2PF24
PanasonicPanasonic
ALA2PF24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ALA2PF24
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Arkusze danych: ALA2PF24.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ALA2PF24
Part Number ALA2PF24 Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80436 pcs Arkusz danych ALA2PF24.pdf
Włącz napięcie (maks) 18 VDC Wyłącz napięcie (Min) 1.2 VDC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 277VAC - Max
Seria ALA Czas Release 15ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
Inne nazwy 255-3364
ALA2PF24-ND
temperatura robocza -40°C ~ 70°C
Czas zadziałania 15ms Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Sealed - Flux Protection
szczegółowy opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontakt Ocena (prąd stały) 5A
Materiał styków Silver Tin Oxide (AgSnO) Formularz kontaktowy DPST-NO (2 Form A)
Napięcie cewki 24VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 1.09 kOhms cewka zasilania 530 mW
Aktualny Coil 22.1mA