ABJ151641
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ABJ151641
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu SWITCH SNAP ACTION
Arkusze danych: ABJ151641.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ABJ151641
Part Number ABJ151641 Producent Panasonic
Opis SWITCH SNAP ACTION Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4996 pcs Arkusz danych ABJ151641.pdf
Napięcie znamionowe - DC 30V Napięcie znamionowe - AC 125V
Termination Style PC Pin funkcji przełącznika On-Mom
Seria ABJ Siła zwolnienia 3.059gf
Pretravel 0.120" (3.0mm) Opakowania Bulk
Overtravel 0.020" (0.5mm) temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Pozycja robocza 0.516" (13.1mm) Siła robocza 40gf
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Trwałość mechaniczna 1,000,000 Cycles Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy -
Życie elektryczne 100,000 Cycles Podróże różnicowe 0.020" (0.5mm)
Aktualna ocena 100mA (AC/DC) Obwód SPDT