50SVF68M
PanasonicPanasonic
50SVF68M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50SVF68M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.50SVF68M.pdf2.50SVF68M.pdf3.50SVF68M.pdf4.50SVF68M.pdf5.50SVF68M.pdf
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50SVF68M
Part Number 50SVF68M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 50V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria OS-CON™, SVF
Ripple Current @ Low Frequency 67.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.35A @ 100kHz
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy P122122TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm szczegółowy opis 68µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 68µF Aplikacje General Purpose