4THE220MF
PanasonicPanasonic
4THE220MF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4THE220MF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Arkusze danych: 1.4THE220MF.pdf2.4THE220MF.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4THE220MF
Part Number 4THE220MF Producent Panasonic
Opis CAP TANT POLY 220UF 4V 2917 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 104071 pcs Arkusz danych 1.4THE220MF.pdf2.4THE220MF.pdf
Napięcie - znamionowe 4V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Seria POSCAP™ TH oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy PCE5145TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 5 (48 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Producent Kod rozmiaru D2E
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm) cechy General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
Pojemność 220µF